Od 20.05.2024. do 28.05.2024. sme mimo kancelárie.

Budeme Vám opäť k dispozícii od 29.05.2024.

 

Služby

Pozáručný servis

Objednali ste si to a už tomu skončila záruka? Nevadí! Môžete s nami počítať aj po uplynutí záručnej lehoty. Poskytujeme plnohodnotný pozáručný servis, aj v prípade, že máte bránu namontovanú inou spoločnosťou a teraz potrebujete servis. Náš pozáručný servis využívajú najmä spoločnosti, ktoré potrebujú pravidelné prehliadky a revízie svojich zariadení.

Záručný servis

Dodržujeme všetky ustanovenia povinného záručného servisu. Sme pripravení vám vyjsť v ústrety, lebo sme rozhodnutí rešpektovať všetky zákony týkajúce sa starostlivosti o zákazníkov počas trvania záruky. Ak nastane problém s produktom, ktorý ste dostali od nás, neváhajte sa na nás obrátiť. Pozrieme sa na to a spoločne problém vyriešime!

Predaj a distribúcia tovaru

Chcete nakupovať za výrazne výhodnejšiu cenu? Vieme s vami dohodnúť špeciálnu spoluprácu. Ak chcete poskytovať naše produkty ďalším odberateľom, ponúkame vám veľkoobchodné ceny, ktoré sú pre vás jednoznačne výhodnejšie, ako ceny pre bežných zákazníkov. Sme otvorení špeciálnym zákazníkom a tešíme sa, keď nadviažeme spoluprácu aj s vami!

Bezplatné poradenstvo

Radi robíte veci na vlastnú päsť? Je to zaujímavé, ale niekedy príliš riskantné. Sme znalcom v oblasti montáže garážových brán, markíz a pohonov a v tejto oblasti sme pripravení vám poskytnúť to najlepšie poradenstvo. Pri výbere a montáži sa mnohí dopustili niekoľkých chýb. My vám povieme, ako sa im vyhnúť.

Zameranie a montáž

Precízna práca vyžaduje kvalitnú prípravu. Sme hrdí na naše dôsledné pracovné postupy. Nesú sa v duchu: „Dvakrát meraj a raz strihaj.“ Vďaka tejto príprave môžeme efektívne a naplno využiť naše know-how. Klienti, s ktorými sme spolupracovali, vedia, že pri montáži využívame špeciálne progresívne techniky. Tešíme sa, až uvidíte výsledok našej spolupráce!