Služby

Pozáručný servis

Objednali ste si to a už tomu skončila záruka? Nevadí! Môžete s nami počítať aj po uplynutí záručnej lehoty. Poskytujeme plnohodnotný pozáručný servis, aj v prípade, že máte bránu namontovanú inou spoločnosťou a teraz potrebujete servis. Náš pozáručný servis využívajú najmä spoločnosti, ktoré potrebujú pravidelné prehliadky a revízie svojich zariadení.

Záručný servis

Dodržujeme všetky ustanovenia povinného záručného servisu. Sme pripravení vám vyjsť v ústrety, lebo sme rozhodnutí rešpektovať všetky zákony týkajúce sa starostlivosti o zákazníkov počas trvania záruky. Ak nastane problém s produktom, ktorý ste dostali od nás, neváhajte sa na nás obrátiť. Pozrieme sa na to a spoločne problém vyriešime!

Predaj a distribúcia tovaru

Chcete nakupovať za výrazne výhodnejšiu cenu? Vieme s vami dohodnúť špeciálnu spoluprácu. Ak chcete poskytovať naše produkty ďalším odberateľom, ponúkame vám veľkoobchodné ceny, ktoré sú pre vás jednoznačne výhodnejšie, ako ceny pre bežných zákazníkov. Sme otvorení špeciálnym zákazníkom a tešíme sa, keď nadviažeme spoluprácu aj s vami!

Bezplatné poradenstvo

Radi robíte veci na vlastnú päsť? Je to zaujímavé, ale niekedy príliš riskantné. Sme znalcom v oblasti montáže garážových brán, markíz a pohonov a v tejto oblasti sme pripravení vám poskytnúť to najlepšie poradenstvo. Pri výbere a montáži sa mnohí dopustili niekoľkých chýb. My vám povieme, ako sa im vyhnúť.

Zameranie a montáž

Precízna práca vyžaduje kvalitnú prípravu. Sme hrdí na naše dôsledné pracovné postupy. Nesú sa v duchu: „Dvakrát meraj a raz strihaj.“ Vďaka tejto príprave môžeme efektívne a naplno využiť naše know-how. Klienti, s ktorými sme spolupracovali, vedia, že pri montáži využívame špeciálne progresívne techniky. Tešíme sa, až uvidíte výsledok našej spolupráce!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie