O nás

SOMMER_Schild

SOMMER so svojím vlastným testovacím strediskom patrí medzi spoločnosti, ktoré investujú do výskumu a vývoja (VaV) nadpriemerne. 

Z tohto dôvodu bola spoločnosti SOMMER v roku 2016 udelená pečať kvality „Inovácie prostredníctvom výskumu“ od Združenia darcov pre podporu vied a humanitných vied v Nemecku (Stifterverband für die Deutsche Wissenschaft eV) v roku 2016. Pečiatka kvality patrí spoločnostiam, ktoré stoja vďaka osobitným úspechom vo výskume a vývoji.

SOMMER je jedným z popredných výrobcov operátorov a rádiových systémov diaľkového ovládania v Európe. Naša spoľahlivá technológia pohybuje garážovými bránami, výkyvnými a posuvnými bránami, roletami a markízami.

 banner-vyhody-sommer-B-01 banner-vyhody-sommer-B-02 banner-vyhody-sommer-B-03 banner-vyhody-sommer-B-04

SOMMER kladie veľký dôraz na vynikajúcu kvalitu a vynikajúce služby. Z tohto dôvodu predávame naše výrobky výlučne prostredníctvom špecializovaných predajcov. Certifikácia podľa DIN EN ISO 9001 bola udelená v roku 1995. U SOMMER je spokojnosť zákazníka najvyššou prioritou.

Skupina SOMMER pozostáva zo spoločností SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH, APERTO Torantriebe GmbH, Groke Türe und Tore GmbH a Doco International BV, ako aj z niekoľkých pobočiek v zahraničí. Našou silnou stránkou je vynikajúca kvalita a kvalitné služby. Viac ako 400 zamestnancov zabezpečuje úspech skupiny SOMMER a jej rozširovanie.

SOMMER je medzinárodne konkurencieschopná spoločnosť s exportným pomerom okolo 80%. Vďaka našej dobre rozvinutej predajnej sieti je možné výrobky skupiny SOMMER nakupovať po celom svete. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate a ktoré dvere výrobcu sa pokúšate zautomatizovať, SOMMER má na to správne riešenie.

 

sommer-foto-vystava 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie