Od 20.05.2024. do 28.05.2024. sme mimo kancelárie.

Budeme Vám opäť k dispozícii od 29.05.2024.

 

O nás

SOMMER_Schild

SOMMER so svojím vlastným testovacím strediskom patrí medzi spoločnosti, ktoré investujú do výskumu a vývoja (VaV) nadpriemerne. 

Z tohto dôvodu bola spoločnosti SOMMER v roku 2016 udelená pečať kvality „Inovácie prostredníctvom výskumu“ od Združenia darcov pre podporu vied a humanitných vied v Nemecku (Stifterverband für die Deutsche Wissenschaft eV) v roku 2016. Pečiatka kvality patrí spoločnostiam, ktoré stoja vďaka osobitným úspechom vo výskume a vývoji.

SOMMER je jedným z popredných výrobcov operátorov a rádiových systémov diaľkového ovládania v Európe. Naša spoľahlivá technológia pohybuje garážovými bránami, výkyvnými a posuvnými bránami, roletami a markízami.

 banner-vyhody-sommer-B-01 banner-vyhody-sommer-B-02 banner-vyhody-sommer-B-03 banner-vyhody-sommer-B-04

SOMMER kladie veľký dôraz na vynikajúcu kvalitu a vynikajúce služby. Z tohto dôvodu predávame naše výrobky výlučne prostredníctvom špecializovaných predajcov. Certifikácia podľa DIN EN ISO 9001 bola udelená v roku 1995. U SOMMER je spokojnosť zákazníka najvyššou prioritou.

Skupina SOMMER pozostáva zo spoločností SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH, APERTO Torantriebe GmbH, Groke Türe und Tore GmbH a Doco International BV, ako aj z niekoľkých pobočiek v zahraničí. Našou silnou stránkou je vynikajúca kvalita a kvalitné služby. Viac ako 400 zamestnancov zabezpečuje úspech skupiny SOMMER a jej rozširovanie.

SOMMER je medzinárodne konkurencieschopná spoločnosť s exportným pomerom okolo 80%. Vďaka našej dobre rozvinutej predajnej sieti je možné výrobky skupiny SOMMER nakupovať po celom svete. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate a ktoré dvere výrobcu sa pokúšate zautomatizovať, SOMMER má na to správne riešenie.

 

sommer-foto-vystava